30. 5. 2021

Informace k provozu v souvislosti s COVID-19

Aktuální informace k otevření hotelu se všemi službami


AKTUALITY K 20.6.2021

HOTEL vč. WELLNESS OTEVŘEN

Aktuální opatření hotelu k dnešnímu dni:

 

 • Hoteloví zaměstnanci jsou očkovaní nebo1x týdně testovaní antigenními testy

 • Otevírají se hotely. Pro vstup do hotelu platí tyto podmínky:

  1) potvrzení o očkování/ prodělané nemoci COVID-19*
  2) PCR nebo POC testy z odborných pracovišť*
  3) možnost samo testovaní antigenním testem na místě (buď vlastním testem, nebo jej budeme mít pro Vás připraven na recepci v ceně od 50 - 80,- Kč / kus)*
  4) u dětí nad 6 let
  čestné prohlášení zákonných zástupců o testování ve škole ( absolvovaným nejdéle před 72h)*
  5) u dětí do 6ti let jsou z povinnosti prokázání se vyjmuty.

  *osoby lze ubytovat na nejdéle 7 dnů, pro prodloužení pobytu musí opětovně splnit uvedenou podmínku nebo na místě podstoupit preventivní antigenní test na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou, s negativním výsledkem.

 • Hotelová restaurace. Hotelové restaurace jsou otevřené, ale jídlo se nesmí k dnešnímu dni podávat formou švédských stolů (rozvolnění tohoto opatření očekáváme při pokračujícím zlepšování epidemiologické situace) - výdej jídla bude probíhat našimi kuchaři, výběr jídla bude probíhat volně přímo v restauraci. V případě hotelových hostů postačuje splnění podmínek pro vstup do hotelu.

 

 • Hotelový bar / Hotelové terasy. Platí stejná pravidla, jako pro restaurační venkovní zahrádky. V případě hotelových hostů postačuje splnění podmínek pro vstup do hotelu.

 • Otevírají se wellness zařízení, bazény, sauny a solné jeskyně. Ochrana dýchacích cest není při wellness službách povinná. V případě hotelových hostů postačuje splnění podmínek pro vstup do hotelu.

 

Rezervaci pobytu je možné provést zde: REZERVACE

S pozdravem,

Tým hotelu Adamantino