25. 5. 2020

OTEVŘENO

HOTEL = OTEVŘEN
BÁZEN = OTEVŘEN
WELLNESS = OTEVŘENO
RESTAURACE A BAR = OTEVŘENO
VENKOVNÍ CVIČÍCÍ STROJE = PŘÍSTUPNÉ
STOLNÍ TENIS, KULEČNÍK, STOLNÍ FOTBAL = PŘÍSTUPNÝ

Aktualizace 25.5.2020, 10:51

 

Vážení hosté,
 
OTEVŘENO
 
BÁZEN = OTEVŘEN
WELLNESS = OTEVŘENO
HOTELOVÁ RESTAURACE = OTEVŘENA
BAR = OTEVŘEN
VENKOVNÍ CVIČÍCÍ STROJE = PŘÍSTUPNÉ
STOLNÍ TENIS, KULEČNÍK, STOLNÍ FOTBAL = PŘÍSTUPNÝ
 
 ---------------------------------------------------------------
RECEPCE: OTEVŘENA NONSTOP
EMAIL: recepce@adamantino.cz
TELEFON: 736 631 000
--------------------------------------------------------------
 
Pobyty není možné v současné době realizovat z důvodu zákazu cestování. Vlastními silami jsme schopni přesunout Vaše pobyty na pozdější termín, umožňujeme to kdykoliv do 30.11.2020 a čekáme na vyjádření ze strany Vlády ČR a AHR ČR (Asociace hotelů a restaurací ČR) jak mají hotely dál postupovat a poskytovat své služby.
 
V současnosti PŘÍJÍMÁME REZERVACE termínů na Vaši DOVOLENOU a REZERVUJEME POBYTY, avšak nyní platí zákaz volného pohybu osob a zákaz poskytování služeb hotelu..
 
Jsme stále plni optimismu a věříme, že i když se vše na určitou dobu zastaví, tak po té vše bude zase pokračovat... tyto dny trávíme malováním a budeme se na Vás těšit v novějším hotelu Adamantino :-)
 

Termíny Vašich pobytů jsme připraveni přesunout do konce roku a v momentě uklidnění situace provést další změnu termínu např. zpět na červen. Pokud máte koupený pobyt přes cestovní kancelář (různé servery a webové stránky třetích stran) a nikoliv u nás na hotelu, je nutné je rovněž kontaktovat, nicméně jsme se rozhodli, že i pro tyto hosty provedeme maximum pro změnu jejich termínu v případě, že s tím takový externí prodejce bude souhlasit (což předpokládám nebude problém).

 

Víme, že ve světě to nyní vypadá všelijak, ale taky víme, že stres způsobuje bolest a bolest oslabuje naši imunitu. Tento stav snad nebude trvat dlouho (viz. pozitivní informace z Číny) a my se na Vás brzy těšíme.

 

Děkuji za pochopení.
 
Jaroslav Král
ředitel hotelu